Ogłoszenie

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  28.05.2017

Dziś, w VII Niedzielę Wielkanocną przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Zapraszamy na Nabożeństwo majowe z Nowenną przed Zesłaniem Ducha Świętego.

Dziś także Stanowa pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do  MB Piekarskiej.  Módlmy się             o dobre owoce pielgrzymowania.

W poniedziałek, o godzinie 17.oo wyruszy z przed kościoła Parafialna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium MB Fatimskiej w  Turzy Śląskiej. Wraz z pozostałymi parafiami naszego dekanatu będziemy uczestniczyć w Nocy Pokuty. Powrót około godz. 23.oo / W Turzy będzie podstawiony autokar , którym wrócimy  do Połomi./

Spotkanie organizacyjne w sprawie tegorocznej procesji Bożego Ciała, budowy  odbędzie się ołtarzy, w najbliższą środę o godz. 18.15, po Mszy św. wieczornej , w salce katechetycznej. Serdecznie zapraszam osoby odpowiedzialne na to spotkanie.

Próba przed bierzmowaniem w piątek o godz. 18.3o

Nauki przed chrzcielne w sobotę 03.06.2017 o godz. 19.00 w kościele.

 Chorych i wiekiem  osłabionych parafian odwiedzimy  z posługa sakramentalną w najbliższy  piątek i sobotę . Początek o godz. 8.oo   Chętnych prosimy zapisać do zeszytu w zakrystii.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom ul. Centralnej nry nieparzyste 129 – 149a, za posprzątanie naszego kościoła. Bóg zapłać!  W nowym tygodniu o posprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców ul. Centralnej , następne nry nieparzyste: 151 – 171a

Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji.

Wszystkim życzymy radosnego przeżywania Dnia Pańskiego oraz błogosławieństwa Bożego na nowy tydzień.