Ogłoszenie

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  20.05.2018

 

Dziś obchodzimy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jest to święto dopełnienia Tajemnicy Paschalnej, przekazanie jej w życie i działanie Kościoła. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie hymnu: Przybądź Duchu Stworzycielu i spełnienie zwykłych warunków odpustu.  Kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W poniedziałek obchodzimy Święto NMP Matki Kościoła.

Od poniedziałku rozpoczynamy Okres Zwykły roku liturgicznego.

W czwartek obchodzimy święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.  Pamiętajmy w modlitwie o powołanych i módlmy się o nowe powołania kapłańskie, misyjne i zakonne.

W czwartek o godz. 17.oo w kościele parafialnym w Mszanie, młodzież klas III Gimnazjum przystąpi do sakramentu bierzmowania. Módlmy się w intencji kandydatów do bierzmowania. Okazja do spowiedzi dla tej młodzieży, we wtorek o 16.3o

W czwartek o godz. 13.oo w naszym kościele, będzie sprawowana Msza św., w intencji Koła Gospodyń Wiejskich z Połomi, z okazji 90 – lecia działalności.

Nauki przed chrzcielne w piątek o godz. 19.oo w kościele.

W sobotę o godz. 9.3o będzie sprawowana Msza św., w intencji wszystkich matek, z okazji Dnia Matki. Zapraszam.

W przyszłą niedzielę mężczyźni i młodzieńcy pielgrzymują do MB Piekarskiej.

W przyszłą niedzielę ,  o godz. 9.oo będzie sprawowana Msza św. w int. ks. Jana JOSZKO,  z okazji kolejnej rocznicy  Jego Urodzin. Zapraszam.