Ogłoszenie

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  19.11.2017

 

Dziś w całej archidiecezji katowickiej przeżywamy Dzień Muzyki Liturgicznej. Zapraszam na nieszpory niedzielne o godz.15.3o.

Dzisiejsza kolekta jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

W najbliższą środę, we wspomnienie św. Cecylii, patronki chórów i muzyki kościelnej, o godz. 17.oo, będzie sprawowana w naszym kościele Msza św. w intencji chórzystów , organistów i scholii oraz ich rodzin. Serdecznie zapraszam.

W najbliższy czwartek , z racji patronalnego Święta ministrantów, o godz. 17.oo będzie sprawowana Msza św. w ich intencji oraz ich najbliższych. Podczas tej Mszy św., zostaną przyjęci do grona ministrantów naszej parafii nowi ministranci. Serdecznie zapraszam.

W najbliższą sobotę w katowickiej katedrze zostaną ustanowieni przez  ks. biskupa nowi animatorzy ministrantów. Wśród nich będą dwaj nasi parafianie : Tymoteusz Szulik i Dawid Pukowiec.

Od soboty przed I Niedzielą Adwentu rozpocznie się w naszej parafii Kolęda, czyli Wizyta Duszpasterska Rodzin.  Plan wywieszony jest w gablotce.  Początek o godz. 14.oo

Spotkanie oazowe  w piątek o godz. 18.oo

Dzieci Maryi  spotykają się w sobotę o godz. 10.oo

Tradycyjnie w Barbórkę , po Mszy św. o godz. 9.oo, sprawowanej w intencjach Braci Górniczej, organizujemy w naszej parafialnej stodole Farskie Spotkanie Barbórkowe.  Bilety na to spotkanie można odebrać w zakrystii.

Za tydzień w niedziele Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. W naszej parafii będziemy gościli diakona, który wygłosi do nas słowo Boże. Diakon będzie zbierał kolektę na budowany Dom Pielgrzyma  „Nazaret” w Piekarach Śląskich.

W przyszłą niedzielę, po Mszy św., wieczornej, o godz. 17.oo, w naszym kościele odbędzie się koncert organowo –  kameralny, dla uczczenia 100 rocznicy Objawień Fatimskich, Święta św. Cecylii oraz Zakończenia Roku Kościelnego. Serdecznie Was wszystkich zapraszam .