Ogłoszenie

 

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

18.10.2020

Dziś przeżywamy XXIX Niedzielę Zwykła. W związku z trwającą epidemią i  rosnącą liczbą zachorowań na Covid 19, władze wprowadziły obostrzenia. Dotyczą one również zgromadzeń wiernych na  Świętej Liturgii. I tak od wczoraj we wnętrzach kościołów  w strefie żółtej, może przebywać 1 osoba na 4 m.kw. U nas  orientacyjną liczbę określają umieszczone na ławkach kartki.  Pamiętajmy by zakrywać usta i nos, najlepiej przez noszenie maseczek oraz by zachowywać odpowiedni dystans.

Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać za złożone ofiary.

Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o misjach i misjonarzach.

Godzina Święta w czwartek o 16.3o

Nauki przedmałżeńskie odbędą się w naszej parafii w dniach 13 – 15 listopada. Początek w piątek o godz. 19.oo w kościele.

W przyszłą niedzielę będziemy świętować Rocznicę Poświęcenia Kościoła Własnego.

Za tydzień kolekta na potrzeby misji.

W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych i Dniem zadusznym, zwracam się z prośbą, aby uporządkować już groby. Nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę. Proszę , aby śmieci wyrzucać do kontenerów na cmentarzu.

Przy wyjściu z kościoła są wystawione kartki na zalecki. Od przyszłej niedzieli , będzie można składać zalecki w zakrystii.  Za zmarłych zalecanych będziemy się  modlić różańcem przez kolejne dni w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych.

Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego.

Nr konta bankowego naszej parafii : 14 8470 0001 2015 0037 8327 0001

.