Ogłoszenie

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  

14.07.2019

 

 

Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. Dziś ,cieszymy się obecnością w naszej parafii, ks. neoprezbitera Łukasza Budnioka, który głosi do nas słowo Boże oraz po każdej Mszy św., udziela prymicyjnego błogosławieństwa.

Dzisiejsza kolekta na potrzeby naszej parafii. Serdecznie dziękuje za złożone ofiary. Bóg zapłać!

Godzina święta w czwartek o godz. 16.oo  Zapraszamy.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, dzień szczególnej czci Bożego Miłosierdzia. Wszystkich czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszam na Mszę św. wieczorną , sprawowaną w piątek o godz.17.oo Po mszy św., Nabożeństwo.

Od poniedziałku będzie mnie zastępował ks. Jan Joszko.

Proboszcz Parafii – Sanktuarium Bożej Opatrzności w  Jastrzębiu przypomina nam, mieszkańcom Połomi,    o ślubowanej przez naszych przodków, pielgrzymce do tego miejsca. Związana jest ona z odpustem Bożej Opatrzności, która wypada w tym roku w przyszła niedzielę.  Zachęcam Was , drodzy parafianie , do licznego udziału. Msza św, za pielgrzymów z naszej parafii w niedzielę o godz.9.3o

Polecamy prasę katolicką.

Pięknie dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w zorganizowanie Uroczystości Odpustowej naszej parafii w minioną niedzielę. Dziękuję: Kapłanom, a szczególnie ks. Grzegorzowi Krząkale, Służbie liturgicznej, Pocztom sztandarowym, Paniom w strojach ludowych, Orkiestrze, Panom niosącym baldachim, Dzieciom sypiącym kwiatki, Paniom kwiaciarkom, Paniom sprzątającym kościół, Paniom kucharkom, Wam i waszym Gościom za liczny udział. Dziękuję też za dary stołu przekazane na probostwo , na odpust.

!