Ogłoszenie

 

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE  18.02.2018

 

 

Dziś w Kościele Świętym, przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu.  Jest to Niedziela Trzeźwości.  Módlmy się  do Boga , przepraszając Go za wszelkie zło wynikłe z grzechu pijaństwa.  Nabożeństwo Gorzkich żali o godz. 15.15  Serdecznie zapraszamy. Kolekta to jałmużna postna. Bóg zapłać

Dzisiaj popołudniu, alumni V roku, kandydaci do Święceń Diakonatu , rozpoczną  swe  rekolekcje. Módlmy się, powierzając ich Bożej Opatrzności i opiece Matki Bożej.

W najbliższą sobotę, 24 lutego, o godz. 10.oo , w naszym kościele parafialnym,  J.E. ks. arcybiskup Wiktor, będzie udzielał Sakramentu Święceń, w stopniu diakonatu,  4 alumnom naszego Seminarium.  Serdecznie zapraszam Was, drodzy Parafianie, do udziału w tej Uroczystości. Szczególnie to zaproszenie kieruję do  młodzieży naszej parafii.  Zapraszam Poczty Sztandarowe.

Godzina święta  w czwartek o godz. 16.oo

Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Wielkiego Postu: w Drodze Krzyżowej – piątek, godz. 17.oo i w Gorzkich żalach – w niedziele o godz. 15.15

W związku ze zbliżającą się Uroczystością Święceń Diakonatu,  po zakończonym remoncie ogrzewania naszego kościoła, planujemy generalne porządki. Zapraszam chętnych do pomocy przy czyszczeniu żyrandoli , w najbliższą środę od godz. 8.oo  Proszę wpisać się na listę w zakrystii.

Serdecznie dziękuje Panom i młodzieńcom, którzy w sobotę uporządkowali obejście kościoła po remoncie.

Serdecznie dziękuje za wszelką pomoc: duchową, materialną i fizyczną, przy przeprowadzeniu prac remontowych ogrzewania naszego kościoła. Bóg zapłać!

W przyszłą niedzielę zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes.